Privatumo politika

Sveiki atvykę į ZIWAY interneto svetainę (toliau – Interneto svetainė), kuri priklauso UAB „Augam kartu“ (toliau – mes arba Įmonė). Daugiau informacijos apie mus bei mūsų kontaktus rasite skiltyje „SUSISIEKITE“ arba žemiau šioje Privatumo politikoje.

Mes priėmėme šią Privatumo politiką, nustatančią kaip ir kodėl mes tvarkome informaciją apie Jus, surinktą Interneto svetainėje. Taigi, jeigu Jums kyla klausimų dėl asmens duomenų tvarkymo, prašome perskaityti šią Privatumo politiką. Tuo atveju, jeigu Jūs pageidaujate gauti informaciją apie duomenis, kuriuos mes esame surinkę apie Jus, Jūs galite su mumis susisiekti elektroniniu paštu ir mes Jums pateiksime šią informaciją nemokamai kartą per metus. Taip pat, jeigu Jūs pageidaujate, kad informacija apie Jus būtų pataisyta at ištrinta, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu.

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS?

Kai Jūs perkate naudodamiesi Interneto svetaine arba www.etsy.com (priklausančia Etsy, Inc.), mes prašome Jūsų pateikti savo vardo, pavardės, adreso, el. pašto bei telefono numerio duomenis kaip būtiną apsipirkimo elementą. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis prekių pirkimo pardavimo sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslu.

Tuo atveju, jeigu Jūs išreiškėte norą gauti mūsų tiesioginės rinkodaros pranešimus, mes teiksime mūsų naujienas bei pasiūlymus Jūsų nurodytu el. paštu. Jūs visada galite atsisakyti šių pranešimų paspausdami čia arba atitinkamą nuorodą gautame pranešime.

Mes dedame pagrįstas pastangas, kad Jūsų pateikti duomenys būtų saugūs 3 (tris) metus nuo jų pateikimo. Suėjus šiam terminui, mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

SLAPUKAI (COOKIES)

Slapukai – tai trumpi tekstiniai failai, kuriuos mes patalpiname Jūsų galiniame įrenginyje tam, kad Jūsų naršyklėje būtų išsaugotas apsipirkimo krepšelio turinys, bei tam, kad mes žinotumėme, kuriomis siūlomomis prekėmis domisi mūsų klientai (informacija yra anoniminė). Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad slapukai, kuriuos mes talpiname, jokiais būdais mums neperduoda duomenų apie privačią informaciją, saugomą Jūsų galiniame įrenginyje.

Pirkimo procesui reikalingi slapukai yra patalpinami 2 (dviems) savaitėms. Nors mes labai rekomenduojame mums leisti slapukus talpinti Jūsų galiniame įrenginyje, Jūs visuomet galite jų atsisakyti savo naršyklės nustatymuose (perspėjame – uždraudus slapukus svetainėje bus neįmanoma atlikti pirkimo).

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Tam, kad galėtumėme tinkamai vykdyti savo pareigas, susijusias su prekių pardavimu, bei socialiai su Jumis bendrauti, mes pasitelkiame trečiuosius asmenis (prekių pristatymo, mokėjimų įmones bei socialinius tinklus). Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek tai yra būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui.

Tuo atveju, jeigu Jūs paliekate mūsų Internetinį puslapį ar esate nukreipiamas į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši Privatumo politika Jums nebegalioja.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

Mes dedame didžiausias pastangas, kad Jūsų pateikta informacija būtų laikoma konfidencialiai, tačiau, tuo atveju, jeigu mus įpareigoja įstatymas arba Jūs pažeidžiate mūsų priimtas naudojimosi ir pirkimo sąlygas, mes pasiliekame teisę atskleisti Jūsų duomenis.

PAKEITIMAI

Mes pasiliekame sau teisę bet kada pakeisti šią Privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo dienos, todėl siūlome Jums reguliariai patikrinti mūsų Privatumo politiką.

KONTAKTAI

UAB „Augam kartu“
Juridinio asmens kodas 303914370
Adresas Klaipėdos g. 1-1, LT-01117 Vilnius
Telefono Nr. +370 616 18271
El. paštas info@ziway.lt